Okręg nr 1

1. Szachniewicz Tadeusz

Mieszka i pracuje w Dzierżoniowie. Wykształcenie średnie techniczne. Żonaty, czworo dzieci, pięcioro wnucząt. Członek Zarządu w Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. w Dzierżoniowie. Bezpartyjny. Zainteresowania: sport i wędkarstwo. Chce pracować na rzecz remontu dróg osiedlowych, wykonać chodnik przy ul. Kasztanowej, wyremontować boiska i place zabaw na os. Błękitnym i Tęczowym, poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, zachęcić nowe firmy do udzielenia rabatów na swoje usługi i produkty w ramach programu Dzierżoniów przyjazny Seniorom.


2. FerDYN JANUSZ 

Lekarz chirurg. Pracownik Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie. Aktywny działacz izb lekarskich.

3. Maczyta Kinga

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Wyższej Szkoły Bankowej.

Od 13 lat prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie BHP.

Prywatnie mężatka i mama trójki dzieci.

4. Leszek Kiepał

Ur. 1956 r. w Dzierżoniowie. Mgr zarządzania i administracji w samorządzie terytorialnym. Studia podyplomowe logistyka w zarządzaniu. Żonaty, troje dorosłych dzieci, pięcioro wnuków i wnuczka. Emeryt. Uhonorowany Medalem Edukacji Narodowej. Radny I kadencji Rady Miejskiej. Członek Towarzystwa. Miłośników Dzierżoniowa oraz Społecznej Komisji Mieszkaniowej. W samorządzie chce działać na rzecz poprawy infrastruktury mieszkaniowej, drogowej i komunikacyjnej pn. „Dzierżoniów otwarty na świat” oraz zwiększyć nakłady na wyremontowanie starych zasobów mieszkaniowych miasta poprawy warunków zamieszkania w Dzierżoniowie

5. Magierwoski Jacek

35 lat. Wykształcenie średnie. Żonaty- żona Marlena. Troje dzieci. Prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą.

6. DZiób Magdalena

Od urodzenia mieszkam w Dzierżoniowie. Szczęśliwa mężatka i mama dwóch dorosłych córek, pracownik administracyjno - biurowy. Absolwentka Wydziału Zarządzania Jednostkami Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Sprawy Dzierżoniowa zawsze leżały mi na sercu, szczególnie bliskie są mi sprawy ludzi potrzebujących i wykluczonych społecznie. Od lat kieruję się kobiecą wrażliwością i empatią. Uwielbiam inspirować do działania. Wierzę że poprzez współpracę razem możemy osiągnąć wiele dobrego. Bardzo aktywnie spędzam wolny czas. Biorę udział w wydarzeniach sportowych a w szczególności biegach charytatywnych powiązanych z profilaktyką zdrowia kobiet. Moje zainteresowania to: narciarstwo, wędrówki po górach, jazda na rowerze oraz morsowanie. Uwielbiam podróżować, a czas wolny dzielę między pasją wypiekania ciast, a kuchnią zdrowego odżywiania.

7. Soroń Edyta

Matka trójki dzieci, zawód – księgowa.

Determinacja i zdolność do słuchania sprawiają, że jestem skutecznym liderem, gotowym reprezentować potrzeby naszych mieszkańców. Zawsze stawiam na dialog i budowanie mostów pomiędzy różnymi grupami społecznymi, aby wspólnie tworzyć lepsze jutro dla nas wszystkich.