okręg nr 3 pieszyce, gmina dzierżoniów

1. Kwiatkowski piotr

lat 54, dwoje dzieci.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Filologii Germańskiej i licznych szkół podyplomowych oraz kursów doskonalących. Obecnie pracuję w Zespole Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie ( „Radiobuda”) jako nauczyciel języka niemieckiego.

Jestem również Tłumaczem Przysięgłym Języka Niemieckiego. Interesuję się turystyką, muzyką i przyrodą.

Moje hasło wyborcze to: Ludzie ponad polityką

Kandyduję bo chciałbym zmian w naszym powiecie. Uważam, że w wielu dziedzinach można wprowadzić sporo korzystnych dla mieszkańców zmian, szczególnie:

  • powrót linii kolejowej do Pieszyc

  • organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży poprzez ciekawe zajęcia, kursy, spotkania a także rekreację i turystykę przy współpracy z Centrum Kultury

  • wsparcie dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym przy współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej2. mrzygłód joanna

Joanna Mrzygłód lat 56. Od urodzenia mieszkam w Pieszycach.
Mężatka, mama dwóch dorosłych synów. Pracuje jako starszy bibliotekarz w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Pieszycach. W Radzie Powiatu chciałabym się zając problematyką społeczną oraz pracować na rzecz mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego. Prywatnie: kocham podróże. Moje zainteresowania to jazda na rowerze i literatura.


3. Śliwa Kamil

Kamil Śliwa, lat 27, żonaty, mieszkaniec wsi Owiesno. Absolwent Wydziału Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej, zawodowo pracuje w branży IT. Samorządowiec oraz działacz sportowy. Od 5 lat pełni funkcję wiceprezesa Ludowego Klubu Sportowego „Błękitni” Owiesno. Za wkład w rozwój sportu odznaczony brązową honorową odznaką LZS. Od najmłodszych lat wspiera inicjatywy lokalne i jest aktywnym członkiem społeczności. Ma bogate doświadczenie w realizacji różnorodnych zadań publicznych. Jest zdeterminowany aby swoją wiedzą, nowoczesnym spojrzeniem oraz energią zasilić Radę Powiatu Dzierżoniowskiego.

 


4. zarzycka-młot katarzyna

44 lata, z pochodzenia Pieszyczanka. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończone studia podyplomowe na kierunku specjalista ds. kadr i płac. Pełni funkcję kierownika Działu personalnego. Prywatnie: mężatka, pasjonatka literatury psychologicznej, kryminalnej i historycznej. Kocha zwierzęta. Wolny czas przeznacza na spotkania w rodzinnym gronie i spacery z psem.

 


5. guz sławomir

Mieszkaniec Owiesna, absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, współtwórca wielu projektów obiektów kubaturowych zlokalizowanych głównie w powiecie dzierżoniowskim. Prowadzi działalność gospodarczą w branży handlowej i budowlanej, obecnie pracownik kadry kierowniczej w obszarze ochrony zdrowia. Bezpartyjny. Wolny czas poświęca dzieciom i treningom Capoeiry.

 


6. smolarz elwira

Elwira Smolarz – mieszkanka Włók, wieloletni pracownik działu finansowego. Z Powiatem Dzierżoniowskim związana od urodzenia. Chętna do pracy i współpracy na rzecz społeczności lokalnej. Prywatnie: dwoje dorosłych dzieci i ukochana wnuczka. Czas wolny wypełnia dobrą książką, muzyką i pracą w przydomowym ogrodzie.